Interactive Brokers

O Interactive Brokers

Společnost je počáteční provoz byl zahájen v roce 1977 Thomas Peterffy, bývalý počítačový programátor, který si koupil sídlo na Americké Burze a založil T. P. & Co. v roce 1978. Od té doby, společnost se zapojila do různých akcií, futures a dluhopisů burzách po celém světě. Interactive Brokers šel veřejnost na burze Nasdaq v roce 2007, téměř 30 let po Peterffy začal, jeho makléřská firma. Společnosti ticker symbol je "IBKR".

Kontaktní Informace na první Pohled:

  • Telefonní Číslo: 877-442-2757 (NÁM Toll-free)
  • E-mailová Podpora: newaccounts@interactivebrokers.com
  • Online Support/Live Chat: k Dispozici pro stávající zákazníky prostřednictvím Vedení Účtu

Financování Účtu Informace

Interactive Brokers má několik možností, jak vklady a výběry finanční prostředky účtu. Tyto možnosti v současné době patří:

  • Bankovní Převod
  • Šeky denominované v AMERICKÝCH fondů
  • Online Bill Platební Šek
  • AMERICKÉ Automated Clearing House

Tyto metody trvat nejméně 4 obchodní dny, aby se dospělo na vašem účtu. S některé metody vkladu, nelze vybrat své finanční prostředky po dobu 3 pracovních dnů po vkladu. Všimněte si, že Interactive Brokers nepřijímá kreditní karty pro ukládání finančních prostředků.

Minimální Vklad Částky

Minimální částka vkladu na live účet u Interactive Brokers se liší v závislosti na tom, kdo otevře účet. Jedinci, kteří jsou 21 let nebo mladší mohou otevřít účet, za předpokladu, že mohou splnit $3,000 minimální vklad. Poradce a makléře, klienti jsou povinni složit minimálně 5 000 dolarů, zatímco všechny ostatní osoby jsou povinni vklad nejméně $10,000. Ty, kteří chtějí obchodovat na margin účtu musí provést vklad alespoň $2,000.

Tyto minimální vklad držáky jsou strmé ve srovnání s jinými on-line makléři. Začátečníky, kteří chtějí začít obchodovat online, ale nechcete uložit spoustu peněz na svůj účet, může být lépe někde jinde. Je třeba také poznamenat, že účty, které nevykazují žádný zůstatek po dobu 45 dnů nebo více, jsou obvykle uzavřené, vyžadující minimální vklad $10,000, aby znovu otevřít.

Demo a Live Účet Software

Interactive Brokers používá Trader Workstation (TWS) platformy za účelem usnadnění obchodování. Tato platforma je Java-založené aplikace s otevřeným API (application programming interface). To znamená, že aplikace třetích stran mohou být kombinovány s TWS za účelem zlepšení platformy celkovou funkčnost a rychlost. Můžete také použít TWS platformu pro obchodování v několika finančních trzích, a přitom využívat Interactive Brokers' rychlý datový zdroj. Nové obchodníci mohou být zastrašit nejprve TWS, protože to nepřijde s krok za krokem návod, stejně jako některé další obchodní platformy, ale je poměrně snadné se dostat na kloub.

Pro ty, kteří chtějí obchodovat na cestách, MobileTrader platforma je k dispozici pro chytré telefony a Pda. Tam je také další platformy založené na TWS určen pro vývojáře a papertraders. Na PaperTrader platforma může být použit nejen experimentovat s obchodování na žádné náklady v rámci virtuální tržiště, ale vývojáři mohou také využít tuto platformu k testování aplikace třetích stran určené pro TWS. Zdarma demo platforma TWS je dostupná pro ty, kteří chtějí vyzkoušet ji před otevřením účtu.

Provize a Limity Pákového efektu

Obchody zahrnující akcie, Etf a warrantů pouze náklady $0,01 za akcii, s $1.00 za minimální objednávku. Obchody, které se týkají možnosti jsou ceny podle měsíční smlouvy úrovní. "Inteligentní Směrovány" objednávky pod 10.000 měsíční smlouvy náklady $0.70 na jednu smlouvu, s náklady na smlouvy snížen počet měsíčních smluv stoupá. Minimum z $1.00 na objednávku je vyžadována. Přímé Směrované příkazy náklady 1,75 $za smlouvu, s $1.75 minimum na objednávku. Interactive Brokers také nabízí trailing stop, s podrobným vysvětlením, jak tyto příkazy pracovat a výhody, které nabízejí makléři.

Navigace a Nastavení Účtu

Navigace po stránkách je poměrně snadné, a webové stránky, sama o sobě má obrovské množství důležitých informací nachází v dosahu prohlížeče. Webové stránky má také možnosti obchodování stůl k dispozici pro ty kteří vyžadují pomoc zkušených makléřů, a to zejména pokud jde o velké nebo složité obchodní příkazy. Zákaznický servis přes e-mail, telefon a live chat je k dispozici, i když to postrádá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu službu, že ostatní on-line makléři nabídnout.

Aplikace jsou k dispozici pro jednotlivce a ty, kteří chtějí působit jako poradce pro přátele a rodinu. Proces aplikace se provádí on-line, ale papírových dokumentů, může být nutné v některých případech. Plně vyplněné žádosti jsou obvykle přezkoumáno do 48 hodin od ukončení. Minimální věk pro otevření peněžního účtu je věk 18 let, zatímco ty, kteří chtějí otevřít účet marže musí být 21 let nebo starší.

Sečteno A Podtrženo

Interactive Brokers poskytuje plný přístup k řadě výměn, což umožňuje obchodníkům, aby se zapojily do několika trzích pomocí jedné obchodní platformy. Nicméně, celý proces může být skličující pro začátečníky a požadavky na minimální vklad, mohou mít ti, kteří jsou omezené zdroje, pryč z tohoto konkrétního zprostředkování.

Nejnovější články: